Domov   >   Ponuka kurzov   >   Detské skupinové kurzy

Detské skupinové kurzy

< Späť na ponuku kurzov

Chcete svojim deťom dať tie najlepšie základy lyžovania alebo snowboardingu? Chcete, aby sa hrali a pritom sa učili?

Tento druh výučby je určený pre deti, ktoré už zvládajú základné lyžiarske schopnosti. Dieťa by malo samostatne zvládať jazdu na modrej zjazdovke a malo by dokázať  zastaviť a zatáčať podľa okolností na svahu. Skupinové kurzy sú zamerané na zvládnutie rôznych lyžiarskych terénov, precvičovanie jazdy s paralelným vedením lyží, jazdu na hranách a iné.

Výhodou skupinových lekcií je, že deti prirodzene inklinujú k detskému kolektívu, sú súťaživé a nechajú sa ostatnými strhnúť k zábave, ale aj k nečakaným výkonom, keď sa snažia vyrovnať tým najlepším v skupine. Deti sú členené do skupín podľa lyžiarskych schopností.

Pre otvorenie skupinovej výučby sú potrební minimálne 4 záujemcovia. Každé dieťa musí mať počas výučby na svahu helmu. Detské kurzy začínajú v priebehu prázdnin vždy v pondelok a konajú sa za každého počasia, kým premáva aspoň 4-sedačka B3 na Bielej Púti. Prosím overte si konanie kurzu v priebehu Vašich dátumov a zarezervujte si miesto pre svoje dieťa. Počet účastníkov kurzu je 4 až 9 osôb. Pre úplných začiatočníkov skupinové kurzy nedoporučujeme. Odporúčame využiť individuálnu výučbu pre získanie základných zručností.