Domov   >   Ponuka kurzov

Ponuka kurzov

V Ski School Smile sa venujeme všetkým kategóriám klientov, od úplných začiatočníkov až po zdokonaľovanie športových lyžiarov a snowboardistov. Pre pokročilých lyžiarov a snowboardistov poskytujeme lekcie v Snow parku alebo freeridové lekcie.

Výučba prebieha ako individuálnou, tak aj skupinovou formou. Individuálna forma je veľmi efektívna, pretože nám poskytuje dostatočný priestor na to, aby sme sa prispôsobili špecifickým individuálnym potrebám našich klientov. Skupinové kurzy nie sú vhodné pre úplných začiatočníkov, v ponuke máme organizované lyžiarske kurzy pre deti od 6 do 12 rokov. Deti majú možnosť lyžovať s inštruktorom v malých skupinkách, čo im dovoľuje užiť si viac zábavy, spoznať nových priateľov a hlavne stráviť dlhší čas po dohľadom inštruktora za prijateľnejšiu cenu.

Výučba pre najmenších

Výučba pre deti, ktoré sú úplnými začiatočníkmi, je zameraná na oboznámenie sa s lyžiarskou výstrojou a základnými pohybmi na lyžiach.

Detské skupinové kurzy

Výhodou skupinových lekcií je, že deti prirodzene inklinujú k detskému kolektívu, sú súťaživé a nechajú sa ostatnými strhnúť k zábave, ale aj k nečakaným výkonom, keď sa snažia vyrovnať tým najlepším v skupine.

Individuálne lekcie pre dospelých

Efektívny spôsob výučby pre všetky úrovne lyžiarov od začiatočníkov až po športových lyžiarov, kedy sa inštruktori individuálne venujú klientom a výučbu prispôsobujú ich schopnostiam.

Skupinové lekcie pre dospelých

Táto výučba je ideálna pre tých, ktorí radi trávia voľný čas v kolektíve a chcú si užiť zábavu spoločne s ďalšími priateľmi.

Freeride lekcie

Pokročilým lyžiarom a snowboardistom ponúkame tento adrenalínový zážitok pod dohľadom našich najskúsenejších inštruktorov, ktorí dobre poznajú terén a sú pripravení ukázať Vám Jasnú aj mimo zjazdoviek.