Domov   >   Servis lyží a obchod

Servis lyží a obchod

Servis lyží

Zradila Vás Vaša lyžiarska výbava? Nevadí, určite si s tým poradíme. SKI SCHOOL SMILE ponúka svojim klientom kompletný servis lyží a snowboardov. Máme niekoľkoročné skúsenosti so servisom lyží, preto sa o svojich miláčikov nemusíte báť. O Vaše lyže sa kráľovsky postaráme. Výhodou je, že náš servis sa nachádza priamo na zjazdovke „Biela Púť“, a tak nebudete strácať čas zbytočnými presunmi. Využite chvíľku počas obeda alebo kávičky a my Vám za ten čas perfektne pripravíme Vaše lyže alebo snowboard. Ponúkame brúsenie hrán, štruktúrovanie sklznice aj uhlovanie hrán podľa želania zákazníka.

Od sezóny 2015/2016 do našej výbavy pribudol tunningový finisher od spoločnosti Montana, ktorá patrí k svetovej špičke medzi výrobcami servisných strojov pre lyžiarske servisy.

K dispozícii máme aj základné náhradné diely, a tak dokážeme opraviť drobné závady, prípadne Vám poradíme ako so vzniknutou situáciou naložiť.

Doplnkový predaj

Napriek tomu, že v našej predajni nie je miesta nazvyš, dokážeme uspokojiť potreby našich návštevníkov. Zabudli ste si doma okuliare? Prekvapil Vás silný mráz alebo vietor? Husté sneženie? Podarilo sa Vám zlomiť paličku? Alebo si chcete len tak urobiť radosť? Zastavte sa u nás, určite Vám radi pomôžeme s výberom!

Predávame lyžiarske doplnky (termoprádlo, kukly, čiapky i rukavice) domácich, ale aj zahraničných značiek. Taktiež u nás nájdete ochranné pomôcky (korytnačky), okuliare a helmy značiek Scott a Marker.