Domov   >   O škole

O škole

Lyžiarska škola Chopok – Jasná

Naša lyžiarska a snowboardová škola SKI SCHOOL SMILE sa nachádza v stredisku Chopok – Jasná, v časti Biela Púť. Venujeme sa profesionálnej výučbe lyžiarov všetkých úrovní, od začiatočníkov až po výučbu carvingu. Pri učení využívame najmodernejšie trendy a metódy, ktoré reflektujú súčasný vývoj konštrukcie carvingových lyží a jazdy na nich. Táto metodika je rozšírená a vyučuje sa aj vo všetkých alpských krajinách. Všetci inštruktori nášho tímu majú certifikát od profesionálnych lyžiarskych asociácií zo Slovenskej republiky i zahraničia. Lyžiarska škola Ski School Smile je členom organizácie SAPUL, Slovenskej asociácie profesionálnych učiteľov lyžovania.

Náš inštruktorský tím je zložený z dlhoročných profesionálov i nových nadšencov, ktorí sa rozhodli pre život na horách v posledných rokoch. Mnohí z našich inštruktorov majú skúsenosti zo svetových lyžiarskych stredísk v Rakúsku, Švajčiarsku, Taliansku či v Kanade. Vďaka niekoľkoročným skúsenostiam, profesionálnemu vzdelaniu a energickému prístupu ponúkame našim klientom nezabudnuteľné zážitky a lyžiarsky progres s úsmevom na perách. Práve preto sa k nám mnohí klienti vracajú každoročne a učíme pre nich ďalšie a ďalšie generácie mladých lyžiarov a snowboardistov.

V našej ponuke nájdete individuálnu, ale aj skupinovú výučbu lyžovania a snowboardingu, lekcie freeridu a špeciálne zdokonaľovacie techníky, ktoré ponúkajú našim klientom ideálny priestor na zlepšovanie sa. Ku každému klientovi pristupujeme s ohľadom na jeho potreby a schopnosti. Práve tak dokážeme vyčarovať úsmev a spokojnosť na tvárach našich zverencov bez ohľadu na ich vek, národnosť, či lyžiarske skúsenosti.

Navštívte nás a dovoľte nám stať sa príjemnými spoločníkmi pre Vás i Vaše deti! Tešíme sa na Vašu návštevu,

tím SKI SCHOOL SMILE