Domov   >   Požičovňa lyží a Test centrum

Požičovňa lyží a Test centrum

Požičovňa lyží a snowboardov

Ak hľadáte kvalitnú lyžiarsku či snowboardovú výstroj naša požičovňa je tu pre Vás! V ponuke nájdete výstroj svetových značiek (Stockli, Kaestle, Völkl, Elan, Scott, Alpina, Dalbello) za prijateľnú cenu. Údržbu, brúsenie a voskovanie našej výstroje si zabezpečujeme sami v našom servise, preto je naša výstroj vždy vo výbornom stave pripravená pre Vás.

Kompletný set výstroje na lyže (lyže, lyžiarky a palice) a na snowboard (snowboard a boty) stojí iba 20 € za deň. Požičiavanie výstroje pre veľké skupiny riešime individuálne, prosíme kontaktujte nás s Vašou požiadavkou na info@skischoolsmile.sk. Prevádzková doba požičovne je od 8:00 do 18:00. Platba za jeden deň sa vzťahuje na výstroj, ktorá je vrátená v ten istý deň kedy bola požičaná.

Test centrum

V spolupráci s našimi partnermi Vám prinášame test centrum vybraných modelov lyží Stockli, Kaestle, Elan, Völkl a Scott. Test centrum je určené pre ľudí, ktorí majú záujem o kúpu spomínaných modelov a chceli by si ich pred kúpou vyskúšať. Dostupné modely sú závislé na aktuálnych podmienkach v stredisku.

Prenájom týchto modelov stojí 25€ na celý deň. V prípade, že sa rozhodnete pre ich kúpu, poplatok za požičanie Vám bude odpočítaný z ceny lyží. Podmienky požičania sú rovnaké ako v prípade štandardných lyží.